December 2014

Family No. 6

10. december 2014 at 15:51 Matching
11. září 2014
Beach Town v Delaware.
2 děti.
Volali mi na mobil a až na debilní signál když to šumělo, to bylo super. Smích, vtípky, hahaha. potřebují někoho asap protože mají špatnej match. Nádherný město. V létě teplo, pláž a moře! Největší sen! Asi 2 hodiny DC, trochu dál Philadelphia, ale co. Po hlase sympatický, profil se mi taky líbí a tak prostě zítra v 6 další telefonát a já jsem celá nadšená, že jsem je možná konečně našla =D =))

Wish me luck!

Family No. 5

10. december 2014 at 15:50 Matching
11. září 2014
Massachusetts | 2 děti
Ozvali se dneska ráno =) Vypadají hrozně sympaticky. Mají dvě děti. Holka skoro 13 a kluk 3. Psy, kočky a ryba =D Bydlí kousek od Bostonu. Je to takový skoro předměstí, jen ještě o kousek dál. Nejsem nadšená z lokality. Boston je samozřejmě super, ale na to že jsem chtěla do tepla a do města, to není to co jsem si představovala =D ale pokud budou milý a normální a tak.. tak proč ne =) skousnu i zimu. Kousek do NYC. Harvard. Je to hezká představa =)
Třeba to vyjde. Uvidíme! Držte mi pěsti =D =)) a hodně zdaru, pokud jsou tu tací, co taky hledají.

Edit 20:51 tak mi napsala že jsem super ale je nejsem the best fit. Hned na to se ozvala další taky z Bostonu, ale než jsem stačila projet profil a napsat jim, ta
k už byli zase fuč =D tak zase čekám =D

Nic se neděje

10. december 2014 at 15:49 Matching
20. srpna 2014
Jak jsem si všimli, nic nepřibývá protože prostě nemám o čem psát. Žádná rodina a žádné dobré zprávy.
Proto jsem se rozhodla, že se zapíšu i do programu do UK. Pojedu třeba na půl roku a budu hledat rodinu v US tam. Získám další zkušenosti, něco si vydělám a budu mít možnost objevovat a poznávat nová místa a lidi. Prostě potřebuju vypadnout. Potřebuju se na něco těšit a být nadšená a tak. Však to znáte.
Dnes mi přišel email s rodinou z Marlow. 3 sladcí kluci. Ale chtějí na rok, tak jsem jim napsala že teda chci půl roku, ale když se mi bude u nich bude líbit tak že třeba prodloužím. Což je vlastně lež, když si hledám od března rodinu v US, ale třeba žádnou nenajdu, takže je i možný že zůstanu dýl. Kdo ví. =) ale i tak se těším! Není to Amerika, ale s tím se musím smířit.

Ale jsem stále a vážkách, jestli se přihlásit ještě třeba do SA a ještě chvilku počkat.. nebo ne... -_-

Update 21:26: tak jo dneska jsem byla na schůzce u cc. Budu mít slevu, když se přihlásím do konce srpna a prostě Anglii odložím na potom. Co si budeme povídat, Anglie prostě není Amerika =D říkali že teď mají dost rodin a že slečna co to vedla odjela do měsíce a tak se prostě v září přihlásím do školy a počkám si doma a budu doufat, že to vyjde a odjedu třeba v říjnu =)

Family No.4 + rovnou nematch

10. december 2014 at 15:49 Matching
7. srpna 2014
Colorado číslo 2!
Napsala jsem jim jako první, a pak mě celej den uháněla APIE že jsou very interested a ať jim teda napíšu. Přišli mi od nich asi 4 emaily plus mi ještě volali.
Rodina odepsala odpoledne. Já odpověděla večer a na to mi napsali že teda asi už mají někoho jiného. Takže pápá Colorado.
Tohle mě zabije.
Honu zdar!

Family No. 3 Nematch

10. december 2014 at 15:48 Matching
5. srpna 2014
Opět. Asi už se z toho zblázním, ale nelíbili se mi. Ta HM byla divná a tak nějak se mi to nelíbilo.. měla mi volat ve 4 a volala ve 2.. nezajímala se kolik budu mít já a ani nic podobnýho. Nějak.. není to to pravé ořechové, takže čekám dál =D

Family No. 3

10. december 2014 at 15:48 Matching
5. srpna 2014
Mám třetí. Hurá! =D=)
New Jersey. Holčička 8 a kluk 5. Chtějí au-pair v září. protože hm nastupuje zase do práce, takže to je pro mě úplně ideální =) chtěla jsem odlet v září!
Ohledně skypu to bylo takový hektický ale je to dobrá story celkem =D
Včera mi napsala že skype today 7pm EST timezone. Nevěděla jsem jestli se spletla a nemyslela EDT to je jejich a nebo CEST a to je naše... tak jsem jí psala.. a nic. Večer jsem jí teda psala znova jestli to je správně, protože to tady budou 2 hodiny ránoa to teda už neskypuju, protože pánové a dámy.. EST timezone je na Kajmanských ostrovech =D Tak mi o hodinu dýl napsala že se hrozně omlouvám ale že to teda ne a jestli můžu zítra(úterý) v 7:45AM ale nenapsala čí.. a ani mi na tu otázku neodpověděla =D takže jsem si to logicky odpočítala že to je 7:45 jejich času a doufám že to tak teda už bude =D Nějaká mimo HM =D ale beru to, je učí yogu a ty lidi jsou takový klidný a no však víte... no rush. Obduvuju je, chtěla bych to taky, ale občas je to pěkně na hovno =D

Taky mi psal HD z Colorada, který mě odmítlo.. že můj profil dali nějakým přátelům, takže můžu být kontaktována. Hrozně mě potěšil, nikdy jsme si emaily nepsali. Známe se akorát ze skypu. Četla jsem to z otevřenou pusou =D fakt milý...že se tak starají=) chtějí i vědět až budu mít match a kde a s kým a tak =) že jsem uspěla a tak.=) úplně awwww.

Ale už bych to ráda měla všechno z krku =) a balila =D Ale pokud ten skype půjde dneska dobře, tak si myslím že by to mohlo fungovat=) protože přeci do třetice všeho dobrého!

Rodina No. 2 - NEmatch

10. december 2014 at 15:47 Matching
31. července
Tak jo. Vybrali si jinou. Kvůli tomu že teď mají Francouzku a chtějí aby děti dál pokračovali ve francouzštině... takže tak. Jsem z toho vopruzená.. ale jsme stále v kontaktu a psali mi, že když budu v USA.. tak že klidně můžu přijet na návštěvu, že mě rádi poznají. To je milý.. ale vzhledem k tomu že americká rodina není v dohledu tak nevím, jestli tak vůbec budu =D. ta hm z colorada mi psala že se mi podívá na profil a řekne co by se dalo vylepšit.. což jsem ráda. Zítra taky natočím nový video. Takže! Prostě chci rodinu.
Je to deprimující jak všichni okolo buď odlétají nebo mají match. Nic ve zlém. Přeju jim to. Ale já chci taky už sakra =D!
Jsem v kontaktu s několika rodinami z UK a taky ze Zélandu.. ale Amerika je sen a nechci se jen tak vzdát.. takže asi počkám ještě do září... a to by bylo aby nebylo! Protože já tam prostě pojedu!
=D =) hodně štěstí s hledáním! je o to nervy =D

Family No. 2

10. december 2014 at 15:47 Matching
24. července
Yaaaaay.
Druhá rodinka z Coloráda =) Proč ne že. Výhled z au-pair pokoje jako kráva. Dvě krásný děti a úžasnej pes. Ach jsem nadšena =D začínám si balit kufry! no jo to je trošku přehnaný, ale co není může být!
Skype byl super! HD na mě dělal obličeje, když šel přebalovat malou =D V emailech vtipkujeme a dítě kluk si ze mě společně s maminkou dělají legraci =D Jsou super. Jsou zdravý. Asi taky budu zdravá!

Lovu zdar! Já

Matching #2

10. december 2014 at 15:46 Matching

5. července


S nadpisy si nevím rady =D
Ale k tématu. Začínám být trochu nervózní, protože se mi od NJ neozvala žádná rodina. Dokonce už jsem psala do CA jestli by nebyl problém podat přihlášku i do UK, kdybych náhodou nikoho nenašla, tak abych pořád mohla odjet. Mám to podchycený. LoL. Ale prostě bych chtěla do US a nechci to vzdát no a tak jsem psala Magdě jestli mi může něco poradit, nebo že nechápu, co mám v profilu špatně. Obratem mi odepsala že napíše na pobočku do UK, že s tím mají větší zkušenosti a že se ozve. O hodinu později přeposlaný email s UK, kde paní/slečna píše, že se nemám čeho bát, že se na můj profil právě kouká 7 rodin, a že ě ještě přidá a nějakej seznam, aby mě vidělo víc rodin. Jsem spokojená, nálada pozvednuta. Ještě aby mi nějaká ta rodina taky napsala a přidala si mě do interested a byla bych šťastná jak blecha. =) Doufám, doufám doufám. Je to už na draka, pokaždé, kdy mi přijde email tak nadskakuju, že teda už! No a ono nic.
Ale byla jsem v pondělí na koncertě Thurty Second to Mars. Vím že to sem vůbec nepatří, ale bylo to uáááááá a teď budou mít tour po US a Kanadě s Linkin Park, a tam prostě musím být, tak to je další plus Ameriky a mínus Británie.
Přeju vám štěstí s rodinama =) ! Každá/ý z nás si to zaslouží. Většinou =) ale když jsme to už všechno podstoupili tak sakra jo zaslouží.

Still in matching

10. december 2014 at 15:46 Matching
19. června
Tak dneska jsem si volala s host family numero uno.
HM milá, velmi příjemná paní =) to, jak jsem byla nervní vás snad ani nemusím říkat =D ale vážně je to fakt zbytečný. A hned jak jsem zvedla ten hovor, tak nervozita byla pryč =) Řekla mi všechno co jsem potřebovala vědět, pak jsem jí ještě já položila pár otázek ohledně věcí, které nezmínila, jako náboženství, psa, college a tak=) Na konci mi sdělila, že jsem první s kým si volá a že je ještě několik kandidátek, takže výběr může trvat několik týdnů. Z čehož teda moc odvařená nejsem. Takže s tím tak nějak nepočítám =) ještě když jsem první. kdo ví kolik těch holek je. No jo. Hlavu nevěším. Třeba si mě vyberou, ale třeba taky ne a já najdu mnohem lepší rodinu=)
Trošku mi vadí, že hledají au-pair až od půlky října, když já chtěla odjet na konci srpna. A taky to čekání no. Moc mi to nešmakuje. Radši bych nějakou v bližším termínu. A taky s méně dětma, pokud možno. A ne že by tyhle byli špatné, to vůbec ne. Z dětí jsem měla super pocit hned jak mi napsala poprvé=)
No jo.. ale to nadšení z první rodiny už tak nějak opadá, vzhledem k tomu počtu potencional au-pair a tak =) (ne že bych nebyla nadšená a nevzala je, když by se ozvali, že mě chtějí. Ale přijde mi pravděpodobnější že najdu lepší rodinu, než že se dočkám toho, že si mě vybrali=D) TAKŽE MATCHING POKRAČUJE a já zase čekám -_-