Rematch day 7

10. december 2014 at 16:01 |  První měsíc
12. listopadu 2014
Sedmý den. Sedm dní do konce. Hm mi dělá peklo takže mě žádná rodina nechce. Včera jsem obdržela email od koo že dneska jsem můj poslední den tak ať se sbalím že mě večer vyzvedne a pojedu k ní. Hm mi neřekla ani popel. Mám nervy a modlím se aby se mi ozvala nějaká super rodina, což prostě musí protože já domů nejedu =D
Měla jsem několik rodin, všechny z New Yorku až na jednu, která byla z Virginie kousek od DC.. dneska jsem si měla s jedno super volat, ale ta mluvila včera večer s hm takže mě už nechce. super co? Jsem nasraná už od rána. Teď by mi někdy měla volat další tak doufám, že se ozve.. že taky nepsala hm, protože jinak jsem v háji. Štve mě, že mě se nikdo neptá jaké to tu bylo nebo je, nebo co se stalo. A jedna strana mince není celý obrázek, že. Tak snad mi koo nějak poradí co s tím dělat, nebo jí odřízne z mýho profilu nebo něco. Cokoliv.
nejhorší je, že mi to řekla hned na začátku. Pokud budu chtít odejít, tak že pojedu domů protože ona mi zaručí, že žádnou rodinu nenajdu.. Ať žijí Amíci, přátelé.
Chci taky aspoň kousek štěstí sakra.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama