Thanksgiving a krocan

10. december 2014 at 16:06 |  Druhý měsíc
28. listopadu 2014
Den před Díkůvzdáním jsem šla spát z obavami, že se následující den zblázním z počtu nových lidí. Bylo nás tu asi 12 dospělích a 4 děti a byl to hukot. To vám povím. Každopádně tolik jídla pohromadě jsem snad ještě neviděla. Krocan kterej měl asi 10 kilo, sweet potatoes, masch potatoes, ham, cake, cake, cake.. blá blá blá =D jídla jako pro rotu vojáků. Budeme to jíst ještě tak týden =D
Každopádně jsem zažila svoje první Thanksgiving. Všichni mě hrozně mile přivítali, dokonce mi připili u krocana, že mě tu moc rádi mají a že jsou rádi že jsem ráda a tak =D Většinu času jsem všichni byli u stolu nad jídlem. Říkali jsme za co jsme vděční, což mi přišlo hrozně hezký!
Dnes byl Black Friday. Chtěla jsem se jít podívat do nějakých obchodů a vidět, jestli to fakt probíhá tak jako v televizi!!! Ale bohužel jsem pracovala asi do 5 a pak jsme šli s rodinkou a sousedy na véču. Všichni tu jsou na mě tak hodní a milí až mi to přijde neuvěřitelný. Ochutnala jsem naprosto bezchybný čínský jídlo. Poprvé jedla krevety, který taky byly úžasný. Taky mě učí jíst čínskýma hůlkama aneb dej si rýži...=) Měla jsem svůj první Wish Cookie a dneska jsem poprvé vezla celou rodinu domů velkým autem pro 7 lidí = 'van'. Wohou. Moji drazí host rodičové totiž docela pili a tak to zbylo jako na nezletilou na mě.
Svou relativně stále novou rodinku naprosto zbožňuju. Jsem jejich poslední a jediná francouzsky nemluvící au-pair. Takže jsem spešl =D jejich slova, ne má. Takže pokud budu chtít prodloužit, tak u jiné rodinky. Každý večer děkuju bohu že jsem mohla přijet. Že ta jejich předchozí au-pair byla divná a homesick a chtěla domů. Měla jsem z pekla štěstí a vím to a klepu si na zuby.
Víkend budu s Bee. Budeme nakupovat dárečky na vánoce a taky pro sebe a táááák a moc se těším =) Pátek je vždy nejhorší pracovní den týdne. Ráno už se skoro modlím aby byl večer.. ještě když mají děti prázdniny a já je mám celý den.
Doufám že se vám taky daří jako mě a dodatečně
Happy Thanksgiving!

Btw. pokud by mě někdo zájem vidět pár fotek, tak jsem na instagramu!
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama