Začínáme

10. december 2014 at 15:35 |  Začínáme
5. května
Už nějakej ten párek mi v hlavě leží to, že chci vycestovat. Vždycky jsem au-pair nechtěla, protože jsem se bála a přišlo mi to.."stupidní" nebo co, ale už jsem z toho nějak vyrostla a rozhodla jsem se, ze dne na den, jak je u mě zvykem, že teda pojedu. Jo pojedu! Tak nějak se stále ujišťuju, že se to vážně děje a že teda vážně chci jet=D =).
No jo. Jedu, teda doufám že pojedu, přes ageturu CoolAgent, která se mi líbí, četla jsem super recenze! Ptala jsem se jestli můžu mít reference jako za hlídání z letního tábora, kam jezdím už pět let hlídat a opečovávat ty naše nejmladší, bylo mi řečeno že ano. Následně přišel další email s obecnými podmínkami a s adresou, kde se můžu zaregistrovat, abych mohla začít pracovat na papírování a dopisech a výpisech a tak dáále.
Hned jsem se do toho nadšeně pustila. Ze začátku mě trochu vyděsil Host Family Letter, který měl mít přes 600 znaků.. bála jsem jsem naprosto zbytečně. Napíšete jen to základní a je to. =D Chtějí potvrzení od lékaře, mezinárodní řidičák, a taky výpis z rejstříku trestů a cestovní pas. Dvě poslední věci si jdu zařídit zítra, lékaře ještě netuším kdy navštívím, ale vzhledem k tomu že chci jet až v září nebo srpnu na to mám dost času. Jsem z toho hrozně nadšená a zároveň vyděšená. Ale to je asi normální. Každopádně mi hodně pomohla skupina na fejsbuku
www.facebook.com/groups/czech.slovak.aupairs
která Vám, pokud chcete taky jet jako au-pair hodně pomůže.
Doufám že všechno vyjde tak jak má ♥ Mějte se famfárově!
Můj poslední článek pod štítkem 'první měsíc' =D hrozně divný
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement