4. anniversary and vacation

24. february 2015 at 16:12 |  Pátý měsíc
No doháje! Už si jedu pátej měsíc. heh. kdo by to byl řekl co?
týden bez dětí a rodiny utelk tak, že se mi z toho úplně chce brečet no a už zase pracuju =D procházka růžovou zahradou to není no. však co vám budu povídat. ten týden jsem nějk moc nakupovala.. externí hardisk!! jooo 2TB. pak jsem se jeden den ráno vzbudila a jela si prostě koupit iPod. hmm (kdybych věděla že červenej přisívá lidem který mají v africe aids tak se ani nerozmýslím nad barvou.. jo a je to zelená) =D byla jsem asi tak 3x v český restauračce, kde zrovna promítali Koyla se Svěrákem. vtípek noo =D a taky jsem zavítala do art materials a skoro jsem tam zašílela. mám vodovky a tohle a tamto. =D a pak byl pátek a na mě přišla taky ta psycho nálada typu "pane bože v pondělí zase pracuju" =D klasika
Každopádně jedu v DUBNU na dovolenou DO MIAMI! už aby to bylo! ukázat šunky na pláži sluníčku nebude vůbec špatný. našli jsme levý letenky tak ty už áme.. jen ubytko a bude to =) a na začátku května hezky na víkend do Chicaga. a pak už to bude jen měsíc sem a měsíc tam a bdue konec mého roku v usa. jen je otázka jestli prodloužím nebo ne no=) jsem na vážkách, nerozhodná a naprosto vygumovaná. netuším jak se rozhodnu. jestli jet domů a začít něco už v evropě nebo práci nebo tak něco.. nebo zůstat tady a nechat tohle ležet ještě rok. kdo ví, ale rozhodnout se rozhodně lehký není. vlastně je to všechno jen ne lehký!
jo a sledovat Oscary v telce na živo je zážitek jako blázen =D žádný minutový videa na YT. hezky v celku =D se vším všudy. žádný blbý komentáře nějaký ženy co si myslí že sežrala svět =D což si vlystně myslí tak polovina mých kamarádů v česku, protože já si přece jen kupuju starbucks a mám nohy nahoře, protože se jen starám o děti.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement